Hračky pro děti

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Žaneta H.
07.04.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Příznivé ceny Rozsáhlá nabídka Rychlost dodání
Avatar Žaneta M.
02.12.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychle dodání, dobrá komunikace
Avatar Natalie B.
08.11.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Dobrý ceny a kvalita
Avatar Jaroslav P.
27.12.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vše Ok
Celkový názor:
Vše Ok
Avatar Lucie V.
02.11.2021
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Výhodné ceny, spolehlivé a rychlé dodání. Spokojenost

Hračky pro děti Je zde 340 produktů

Hračky pro děti od narození

V naší nabídce najdete hračky zejména pro miminka a batolata. Hračky pro děti od narození do dvou let. Vybrat děťátku v tomto období života správnou hračku je nesmírně důležité. Vývojové hračky pomáhají dětem správně růst a rozvíjet se. Vybírejte hračku podle věku uvedeném na obalu. Tak získáte jistotu, že hračka bude...

Hračky pro děti od narození

V naší nabídce najdete hračky zejména pro miminka a batolata. Hračky pro děti od narození do dvou let. Vybrat děťátku v tomto období života správnou hračku je nesmírně důležité. Vývojové hračky pomáhají dětem správně růst a rozvíjet se. Vybírejte hračku podle věku uvedeném na obalu. Tak získáte jistotu, že hračka bude pro vaše dítě nejen zábavou, ale i vývojovou pomůckou.

Stovky hraček pro nejmenší děti můžete vybírat z podkategorií níže. Pro klidné chvíle při krmení, navštivte sekci Krmení

Zobrazit

Podkategorie

 • Ekologické hračky

  EKO hračky Lanco - od narození blíže k přírodě

  Naše ekologické hračky značky Lanco jsou vyrobeny ze 100% přírodního kaučuku, který roste v Malajsii. Vyrobeny jsou v jemných přírodních barvách s pastelovými nádechy a jsou vhodné pro děti od narození. Svému děťátku můžete udělat radost Lanco kousátkem, eko hračkou do vody a nebo hračkou  senzomotorickou. Firma Lanco klade důraz na 100% rozložitelnost a tak i obaly jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů.

  Prohlédněte si také další kousátka.

 • Kreslící tabule

  Tabulky na kreslení s kouzelným perem

  Tabulky na kreslení Megasketcher jsou ideálním dárkem pro děti od 3 let. Rozvíjejí u dětí kreativního ducha a navíc s těmito kreslícími tabulkami se nemusíte bát nepořádku. Nepotřebujete ani papír, ani barvy. Stačí pouze kreslící tabulka pro děti Megasketcher a zábava může začít. Díky kouzelnému peru může vaše dítko začít vytvářet svůj vlastní svět. Pokud se výtvor nepovede, nebo budete chtít na tabulku nakreslit něco jiného, jedním tahem vše smažete a může začít znova. Ideální pro zábavu na cestách. Do auta, letadla či vlaku.

  Podívejte se na další naše hračky pro kreativitu.

 • Edukativní hračky

  Edukativní hračky pro nejmenší aneb hra školou

  Pomozte dětem učit se a zároveň si zábavně hrát. Edukativní hračky pro nejmenší hravou formou pomáhají u malých dětí rozvíjet jejich smysly a dovednosti. Zejména v prvních dvou letech života je důležité, aby se děti setkávaly se správnými herními podněty, které jim pomůžou v jejich zdravém růstu. Edukativní hračky jsou vyvíjeny právě s ohledem na vývojové potřeby dětí, které se na začátku života rychle mění a vyvíjí.

  Doporučujeme proto edukativní hračku vybírat podle věku uvedeném na obalu, který přibližně odpovídá věku dítěte.

  I interaktivní hračky jsou skvělým pomocníkem při rozvíjení dětských dovedností.

 • Skládačky a vkládačky

  Skládačky a vkládačky pro děti aneb cvičíme logiku

  Vkládačky pro děti a skládačky patří k oblíbeným hračkám jak u maminek, tak u dětí. Skládačky pomáhají rozvíjet logické myšlení a pochopit, jak lze věci skládat do sebe a nebo na sebe. Vkládačky jsou skvělé na rozvoj bystré mysli a pochopení, co kam patří. Pomáhají poznávat tvary a nebo čísla. Skládačkou a nebo vkládačkou pomáháte dítěti rozvíjet jeho dovednosti a učit se. Skvělé působí i na rozvoj jemné motoriky.


  Vyberte si vkládačku pro děti nebo skládačku z naší širké nabídky.

  Znáte měkké kostky? Také skvělé hračky na skládání!

 • Senzomotorické hračky

  Senzomotorické hračky perfektní pro kordinaci mysli a rukou

  Senzomotorika je propojení mezi smysly a pohyby. Jedná se o správné souhru hlavy a rukou a nohou. Tato propojení pomáhají v první roce života rozvíjet a upevňovat právě senzomotorické hračky. Jedná se často o hračky s různými nerovnostmi na povrchu, vyrobené z různých materiálů a hračky, které vybízeji k akci a reakci. Senzomotorika se u děti vyvíjí nejvíce v prvních dvou letech života.

  Na motorické dovednosti jsou ideální i Skládačky a vkládačky.

 • Autíčka, mašinky a vláčky

  Autíčka - hračky pro malé nejen chlapce

  Klučíci jsou na autíčka, letadýlka a vláčky naprogramováni téměř on narození. Ale i holčičkám se často líbí hračky, které jezdí a pohybují se. Autíčka a další vozidla určená pro děti od přibližně 12 měsíců jsou barevná a veselá. Většinou nabízí i další herní hodnotu, jako je skládání a rozebírání hračky. Výběrem jakéhokoli vozítka níže uděláte radost všem malým chlapcům, ale i děvčátkům.

 • Společenské hry

  Tomy společenské hry pro děti od již 3 let

  Společenské hry pro nejmenší pobaví nejen děti, ale i rodiče. Napínavé a zábavné. U našich společenských her se 100% hodně nasmějí malí i dospělí. Hraní her je skvělá příležitost pro rodinu jak více trávit čas spolu a vytvářet si společné zážitky. Hraní společenských her s rodiči doporučuje 10 z 10 dětí.

  Pro další společně strávené chvíle, vyzkoušejte také naše Kreativní sety.

 • Zvukové a hudební hračky

  Zvukové hračky a hudební hračky

  Hračky v této kategorii budou děti opravdu bavit. Děťátko zaujmou zvukem a nebo melodií. Najednou se batole ztiší a začne se soustředit na zvuk, který se rozezněl. Hudební hračky i zvukové hračky skvělým způsobem rozvíjí dětský sluch a schopnost se soustředit na podněty z vnější.

 • Puzzle

  Puzzle pro nejmenší děti

  Puzzle pro nejmenší děti z naší nabídky učí děti řešit problémy a najít správné řešení. Puzzle rozvíjí logické myšlení a jemnou motoriku. Jedná se o zábavnou činnost, kterou děti mají rády a dokáží se ji zabavit na delší dobu.

  Ideální na rozvoj logického myšlení jsou i skládačky a vkládačky.

 • Hrací deky a hrazdičky

  Hrazdičky a hrací deky pro miminko 

  Hračky z této kategorie patří mezi hračky určené pro děti od narození. Hrazdičky i hrací deky pro miminko obsahují mnoho zábavných aktivit a pomáhají rozvíjet všechny smysly i motorické dovednosti. Hrací deky jsou vyrobeny z různě strukturovaných materiálů a pomáhají dětem s vnímáním rozdílů doteky. Pestré barvy, hudební prvky, kousátka, závěsná chrastítka a mnohé další. To vše obsahuji hrazdičky pro miminka i hrací deky pro miminka.

  Navštivte i sekci hudební kolotoče nad postýlku.

 • Ostatní
 • Hračky do vody

  Hračky do vody pro zábavné koupání

  Díky hračkám do vody proměníte každodenní dětské koupání v zábavnou herní chvíli. Hračky do vody umožní dětem si s vodou hrát, cedit ji a nebo pozorovat vodní hračku, jak plave.  Hračky do vany jako tučnáček, vodolepky, kachničky a další vodní kamarádi se již těší na večerní hry s Vašimi miláčky. Koupání miminka patří ke každodenním oblíbeným rituálům, který si s hračkami do vany od nás opravdu užijete.

  Pro snažší usínání dětiček se také podívejte do kategorie dětské knížky.

 • Kolotoče nad postýlku

  Kolotoč nad postýlku - nezbytná výbava dětského pokojíčku


  Skoro každá maminka, která očekává narození miminka, přemýšlí, jaký dětský kolotoč nad postýlku si pro své novorozené miminko koupí. Hrací kolotoče nad postýlku patří mezi základní hračky a výbavu dětského pokojíčku pro novorozené děti. Závěsné hračky na hracím kolotoči jakoby tančí nad postýlkou a tím upoutávají zrak miminka. Jemná melodie působí na dětský sluch a miminko se dokáže rychleji ztišit. Poslouchá příjemné a uklidňující hudební tóny, které ho dokáží i uspat.

  Hrací deky nebo hrazdičky také patří do základní miminkovské výbavy.

 • Hračky na kočárek

  Hračky do kočárku pro šťastné dítě i maminku

  Hračky na kočárek lehce zabaví děťátko při procházkách venku. Objevte hračky na kočárek od značek Lamaze a Playgro a jízda s kočárkem se promění v relax. Ideální pro klidnou jízdu miminka a pohodu maminky. Dítko se zabaví pozorováním veselých barev a pohybu hračky. Pro hru s hračkou v kočárku, hračku odepněte a miminko bude mít o zábavu a zkoumání postaráno. 

  A pro hračky na dětskou postýlku se podívejte na kolotoče nad postýlku.

 • Mazlící dečky

  Mazlící dečky pro sladké usínání


  Heboučký materiál mazlících deček miminka prostě milují. Dotek jejich pokožky s jemným materiálem jim pomáhá uklidit se a lépe usínat. Dečky na mazlení máme v podobě sametových zvířátek v pastelových barvách.

 • Kousátka

  Kousátko - účinný pomocník při prořezávání zoubků


  Kousátka pro vaše zlatíčka jsou skvělým pomocníkem při růstu zoubků. V každé výbavě pro miminko by kousátko nemělo chybět. První kousátko pro miminko je vhodné pořídit okolo 3 měsíce věku dítěte.

  Vybírejte z naší nabídky kousátek níže. A chrastítko už máte?

 • Chrastítka

  Chrastítko pro každé miminko

  Máme pro Vás chrastítka, které jsme pečlivě vybírali. Zejména chrastítka od Lamaze a Playgro jsou vyvíjena tak, aby dětem pomáhala rozvíjet základní dovednosti. Velikost chrastítek je ideální pro každou malou ručičku.

  Všechny chrastítka na kočárek i do ručky v této kategorii máme skladem. A kousátko vám nechybí?

 • Projektory

  Dětské projektory pro pocit bezpečí

  Naše dětské medvědí projektory od značky Playgro slouží i jako usínací lampička. Dětský projektor od Playgro umí navodit pocit bezpečí a pomáhá děťátku lépe usnout. V potemělém pokoji promítá na zeď barevnou projekci a pomáhá miminku cítit se bezpečně. Projekce trvá 30 minut. Lze vybírat barevný mód.

 • Měkké kostky

  Měkké kostky od Playgro

  Vývojová hračka na hraní pro děti od 6 měsíců. Měkké kostky z omyvatelného materiálu se hodí na hraní na zemi i ve vodě. Obrázky pomáhají dětem poznávat svět kolem sebe a seznámí je i s čísly. Stavěním na sebe měkké kostky Playgro pomáhají rozvíjet dětskou motoriku a koordinaci rukou. Pestré barvy působí na rozvoj dětského zraku.

  Pro rozvoj motoriky doporučujeme i hračky ze sekce Skládačky a vkládačky.

 • Knížky pro děti

  Textilní knížky pro čtenáře již od 3 měsíců

  Lásku ke knížkám lze pěstovat již od pár měsíců věku. První knížky pro vaše miminko jsou textilní a vyrobeny z barevných látek. Obsahují i šustící stránky rozvíjející dětský sluch. Obrázky pomáhají poznávat svět kole sebe. Dotekem kůže a různých materiálů si děti začínají uvědomovat rozdíly.
  Mnohé knížky obsahuji i kousátko pro bolavé dásně a nebo klip na zavěšení na kočárek nebo autosedačku.

 • Dětské stany a...

  Dětské stany POP UP postavíte bleskem

  Hra na domeček je oblíbenou dětskou zábavou. Naše dětské stany vytvoří dětský domeček jedním pohybem Vaší ruky. Omyvatelný materiál, velmi lehká konstrukce. Dětský stan s pop up systémem lze rychle postavit i uklidit. Ideální i na vzetí s sebou. Místo dětského teepe vyzkoušejte náš dětský stan pop up.

 • Kreativní sety

  Vlastní svět s kreativními sety

  Kreativní sety pomáhají vytvářet dětem vlastní svět a rozvíjet jejich fantazii. Koordinace mysli a rukou se během prvních let života stále zdokonaluje a k tomu jsou kreativní sety pro děti vhodnou pomůckou. Hrou se děti učí ztvárnit svět kolem sebe a nebo vytvořit vlastní. Modelování, stříhání, kreslení a další výtvarné techniky děti zabaví a zlepší jejich kognitivní funkce.

  Vybírejte kreativní sety z nabídky v této kategorii.

 • Interaktivní hračky

  Interaktivní hračky pro zábavu i pro rozvoj dovedností

  Interaktivní učební hračky se dětem dávají hlavně pro zábavu, aby je zapojily do zábavných aktivit, které udržují jejich malou mysl aktivní a šťastnou. Výrobci však tyto hračky vytvářejí i za jiným účelem, než je pouhá zábava.

  Interaktivní hračky jsou schopny naučit děti zásadní věci, které se nemohou naučit sami, a dávají jim skvělý základ pro řadu dovedností, které potřebují rozvíjet v průběhu života. Toto jsou důležité dovednosti, které mohou interaktivní výukové hračky děti naučit: Sociální dovednosti, jazykové a motorické schopnosti.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 340 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 340 položek