Podle věku

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Žaneta H.
07.04.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Příznivé ceny Rozsáhlá nabídka Rychlost dodání
Avatar Žaneta M.
02.12.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychle dodání, dobrá komunikace
Avatar Natalie B.
08.11.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Dobrý ceny a kvalita
Avatar Jaroslav P.
27.12.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vše Ok
Celkový názor:
Vše Ok
Avatar Lucie V.
02.11.2021
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Výhodné ceny, spolehlivé a rychlé dodání. Spokojenost

Podle věku Je zde 443 produktů

Hračky pro miminka od narození až do pro děti od 3 let

Vybrat správnou hračku pro miminko dá často hodně přemýšlení. Miminku je 1, 4, 6 měsíců? Jakou hračku koupit? Miminko se během svého prvního roku rychle mění a každý měsíc se naučí něco nového. Proto jsou vývojové hračky pro miminka vyráběny s ohledem na jejich aktuální potřeby. V prvním roc...

Hračky pro miminka od narození až do pro děti od 3 let

Vybrat správnou hračku pro miminko dá často hodně přemýšlení. Miminku je 1, 4, 6 měsíců? Jakou hračku koupit? Miminko se během svého prvního roku rychle mění a každý měsíc se naučí něco nového. Proto jsou vývojové hračky pro miminka vyráběny s ohledem na jejich aktuální potřeby. V prvním roce jsou hračky pro miminka většinou děleny na hračky od narození, od 3 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců a od 1 roku.

V prvních měsících života jsou ideální hračky pro miminka závěsné hračky do kočárku, kousátka, které uleví bolavým dásním při růstu zoubků a nebo nejrůznější chrastítka.

V druhé polovině svého prvního roku života už batole rádo objevuje, zkoumá, přemýšlí. Vhodné hračky v tomto období jsou různé vkládačky a skládačky, kam co patří, stavění na sebe a hračky vybízející k akci.

Od jakého věku je hračka pro miminko vhodná, je vždy uvedeno na obalu.

Naše hračky pro nejmenší jsme rozdělili do sekcí podle věku. Vybírejte z kategorií níže.

Zobrazit

Podkategorie

 • Hračky pro novorozence

  Hračky pro novorozence - vývojové hračky

  Hračky pro novorozené miminko jsou vytvořeny tak, aby zaujaly dětský zrak a děťátko se jich mohlo dotýkat. Pestré barvy hraček pro novorozence dokáží upoutat pohled dítěte. Různé druhy látek vybízejí k dotekům a objevování vlastních prstíků. Zvukové prvky jako je šustění, rolnička nebo chrastítko učí děti, že mají ouška, díky kterým slyší svět kolem sebe. Hračky pro miminka jsou nazývány vývojové, protože nejen dítě zabaví, ale hrou s nimi se u děťátka přirozeně rozvíjejí smysly a koordinace hlavy a rukou. 

  Největší nabídku hraček pro novorozence máme od značky Playgro a Lamaze. Za zmínku stojí i ekologické hračky Lanco, které jsou 100% přírodní, vyrobeny z Kaučku a jsou určeny také pro děti od narození.

 • Hračky pro děti od 3...

  Hračky od 3 měsíců věku miminka

  Ve 3 měsíci života dítěte nastává u miminka velký vývojový impuls, zejména pokud jde o komunikační a motorické dovednosti. Ve 3 měsících dítě objevuje své ruce jako hračky. Kromě toho si děti v tomto věku obvykle osvojí schopnost držet vlastní hlavičku. 

  Hračky pro děti od 3 měsíců podporují všechny tyto dovednosti a pomáhají děťátku si stále intenzivněji uvědomovat sebe sama a poznávat okolní svět. 

  Ve 3 měsících dítě spí déle v noci a déle bdí během dne. Stává se stále samostatnějším a živějším. Jeho motorické schopnosti se stále rozvíjejí a on dokáže lépe vyjadřovat své emoce.

  Výběrem správné hračky dokážete lehce své 3 měsíční miminko zabavit a podpořit jeho správný vývoj.

  Ideální hračky pro děti od 3 měsíců jsou například chrastítka a kousátka. Také hračky, které může miminko dobře uchopit a které vydávají nějaký zvuk, či obsahují zrcátko, jsou dobrou volbou.

  Vaše dítě dělá velké pokroky ve vývoji. Ve 3 měsíci se výrazně rozvíjí zejména schopnost slyšet a vidět. Vaše dítě nyní dokáže fixovat předměty ve vzdálenosti asi 30 cm a sledovat je očima.

   

 • Hračky pro děti od 6...

  Hračky pro miminko od 6 měsíců

  Interaktivnízvukové nebo edukativní hračky jsou ideálními hračkami pro dítě od 6 měsíců. Dítě může samo objevovat různé funkce a aktivity a učí se tak novým dovednostem. Během večerního koupání zabaví děťátko od 6 měsíců spolehlivě hračky do vody.

  V období okolo 6 měsíce života je dítě stále více samostatnější a zvyšuje se snaha vše prozkoumat a  zjistit samo. Pro rodiče to znamená konec klidu a potřeba se miminku ještě více věnovat a hlídat ho.

  Některé děti již umí lézt, nebo se aspoň pokouší zvedat na všechny čtyři. Přetáčení ze zad na bříško již bývá bravurní a i díky tomu se miminko dokáže samo více pohybovat.

 • Hračky pro děti od 9...

  Hračky pro děti od 9 měsíců

  Okolo 9 měsíce je dítě stále více zvídavější a samostatnější. Hračky pro děti od 9 měsíců už mohou být komplikovanější, aby děťátko motivovaly k přemýšlení a rozvoji logiky. V 9 měsících většinou už umí batole sedět vzpřímeně a lézt po čtyřech. Pokouší se také přitahovat se do stoje.

  Zajímá se intenzivněji o věci kolem sebe a rádo je zkoumá. Zlepšuje se jeho jemná motorika. Rádo věci spojuje, skládá dohromady, různě montuje a otáčí.

  Hračky pro děti od 9 měsíců jsou ideální různé skladáčky a vkládačkyměkké pěnové kostky, které může stavět na sebe a večer hračky do vody.

 • Hračky pro děti od 1 roku

  Hračky pro děti od 1 roku aneb "Já sám"

  Děti okolo jednoho roku milují svět dospělých a chtějí vše, co vidí kolem sebe, sami zkoušet. Milují pomáhat mamince a zároveň dělat mnohé věci sami, bez pomoci rodičů. Hračky pro děti od 1 roku jsou  ideální různá chodítka, jezdítkahudební, zvukové hračky a skládání.

  Vybírejte hračky pro děti od 1 roku z naší kategorie níže.

 • Hračky pro děti od 2 let

  Hračky pro děti od 2 let

  Z miminka je malý človíček, učí se pomalu mluvit a všechny jeho základní vývojové schopnosti a smysly jsou už téměř rozvinuté. Jako hračky pro děti od 2 let jsou vhodné již různá složitější skládaní například autíček a vozidel, dětské stany na hru na domeček a první společenské hry.

  Vybírejte hračky pro děti od 2 let v kategorii níže.

 • Hračky pro děti od 3 let

  Hračky pro děti od 3 let 

  U nás nejdete bohatý výběr hraček pro děti od 3 let. Krásné šatičky pro malé princezny od značky Adorbs, společenské hrykreativní sety pro samostatné tvoření a mnohé další.

  Naše hračky pro děti od 3 let vaše dítě zabaví i mnohé naučí.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 443 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 443 položek